Sierpień, 2019

Małopolski odcinek Szlaku Maryjnego „Światło ze Wschodu” Wybrane obiekty noclegowe oraz restauracje i inne obiekty gastronomiczne przy szlaku

Autor: Franciszek Mróz

Małopolski odcinek Szlaku Maryjnego „Światło ze Wschodu” Wybrane obiekty noclegowe przy szlaku   Domy Pielgrzyma:   Dom Pielgrzyma w Czernej tel. +48 505 898 580 E-mail: biuro@dompielgrzyma.net www.dompielgrzyma.net   Dom Pielgrzyma w Kalwarii Zebrzydowskiej DOM PIELGRZYMA 34-130 Kalwaria Zebrzydowska Bernardyńska 46 tel./fax 33 876 55 39 www.dompielgrzyma.kalwaria.eu   Centrum Formacji Duchowej Głowackiego 3 32-540 Trzebinia […]

Czytaj dalej Małopolski odcinek Szlaku Maryjnego „Światło ze Wschodu” Wybrane obiekty noclegowe oraz restauracje i inne obiekty gastronomiczne przy szlaku Tagi: ,
Czerwiec, 2019

Gdzie jeść i spać w Kamieniu Pomorskim i powiecie kamieńskim?

Autor: Tomasz Duda

Noclegi (wybrane) Hotel Pod Muzami Gryfitów 1, 72-400 Kamień Pomorski tel. 91 382 22 40 www.podmuzami.pl Hotel Staromiejski Rybacka 3, 72-400 Kamień Pomorski tel. 91 382 26 44 www.hotel-staromiejski.pl Hotel Vienna House Amber Baltic Promenada Gwiazd 1, 72-500 Międzyzdroje tel. 91 322 85 00 www.viennahouse.com/pl/amber-baltic-miedzyzdroje Hotel Aurora Family & SPA Bohaterów Warszawy 17, 72-500 Międzyzdroje tel. 91 322 35 […]

Czytaj dalej Gdzie jeść i spać w Kamieniu Pomorskim i powiecie kamieńskim? Tagi: ,
Luty, 2019

Gdzie jeść i spać w Szczecinie?

Autor: Tomasz Duda

Noclegi (wybrane) Grand Park Hotel**** Słowackiego 18, 71-434 Szczecin tel. 91 820 75 00 e-mail: recepcja@grandparkhotel.pl www.grandparkhotel.pl Hotel Atrium**** Wojska Polskiego 75, 70-481 Szczecin tel. 91 424 35 32 e-mail: rezerwacja@hotel-atrium.pl www.hotel-atrium.pl Hotel Dana**** Wyzwolenia 50, 71-500 Szczecin tel. 91 820 77 00 e-mail: recepcja@hoteldana.pl www.hoteldana.pl Hotel Radisson Blue**** Rodła 10, 70-419 Szczecin tel. 91 […]

Czytaj dalej Gdzie jeść i spać w Szczecinie? Tagi: ,